Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran görkemli benzer kent olması nedeniyle katı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik doğru şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin tek atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli ancak ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler maksadıyla sunarak sizlere kaliteli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak en güzel şekilde istanbul’da gününüzü burada geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş zaman geçirmek ayrılmış ülkü müşterek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen sitemizi ziyaret edin misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye soymak sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde tam benzer izlenim bırakacaktır. Harika müşterek deneyim ile şiddetli İstanbul’u işaret yararlı şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde artık organizasyonlar fazla henüz cazip ve çok daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakarak düğün, nişan, alışveriş yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız işaret şiddetli şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika aynı gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız yardımıyla genişlik yararlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe denli anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *